KONST / Litografier / Färglitografi 15482055
nr 1548 2055
Färglitografi
Maria Rautanen, "I solen". Signerad, numrerad 44/145, daterad 2010. Bildmått: 30x23 cm, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 48x35 cm
Kondition: bladet med vikmärken i övre högra hörnet
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:01:13
12/6 17:07:18
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer